ВУЧИЋ ПРВИ ПУТ ОТКРИО ШТА МУ ЈЕ РЕКАО ПУТИН: "У питању је обојена револуција"

Новости онлине

23. 04. 2025. у 19:14

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обратио се на телевизији Пинк где је открио шта му је рекао председник Руске Федерације Владимир Путин.

ВУЧИЋ ПРВИ ПУТ ОТКРИО ШТА МУ ЈЕ РЕКАО ПУТИН: У питању је обојена револуција

Фото Инстаграм

- Можете да дехуманизујете кога хоћете. Патријарх одлично зна шта је српска црква, владика бачки Иринеј такође, када говорите о обојеном револуцији, и Путин је о томе говорио и у три реченице ми је све рекао. Пратимо пажљиво, знамо да је у питању обојена револуција, желимо ти успех у борби и ако нешто можемо ти реци. Тачка, сада сам вам први пут дословце казао шта ми је Путин рекао. Мени је пријатељ из Азије указао на грешку, трудио сам се у почетку да будем фин, али 11. децмбра сам рекао да неће прихватити захтеве и да је реч о обојеној револуцији.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (45)

„И ЈЕДАН ЈЕ МНОГО“: Удружење приређивача игара на срећу СПИС покренуло програм едукације младих