БЛОКАДЕРИ КАО ЗВЕРИ КИДИШУ НА ПРОФЕСОРА: Фашизам најгоре врсте - Зликовци хоће да човек умре у колима хитне помоћи (ВИДЕО)

Новости онлајн

28. 04. 2025. у 12:51

ЗЛИКОВЦИ блокадери и опозицијаиспред Факултета спорта и физичког васпитања (ДИФ) у Новом Саду, злостављају декана и професоре тог факултета.

БЛОКАДЕРИ КАО ЗВЕРИ КИДИШУ НА ПРОФЕСОРА: Фашизам најгоре врсте - Зликовци хоће да човек умре у колима хитне помоћи (ВИДЕО)

Printskrin

Декан Патрик Дрид је у једном моменту кренуо да изађе из зграде, када су га напали дивљаци блокадери, те је завшио у колима хитне помоћи. 

У физичком насиљу и „протеривању“ декана код бочног улаза у факултет, учествовили су насилници Брајан Брковић и Динко Грухоњић.

Декан факултета се тренутно налази у колима хитне помоћи, која су тренутно блокирана од стране насилника. Они не дозвољавају колима Хитне помоћи да напусте то место. 

Мучки напали декана ДИФ - овако су блокадери покушали линч

"Ј*ЕБИ МУ МАМУ": Оборили декана ДИФ-а на земљу - узнемирујуће сцене у Новом Саду

Дивљаци блокадери као звери насрнули су на професора Дрида уз језиве псовке.

Посетимо, од јутрос траје страшно насиље блокадера испред зграде ДИФ-а у Новом Саду. Блокадери последњим трзајима покушавају да спроведу у дело насиље и ово је показатељ да им је то и једини циљ.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: Са тиме би могли заузети средње велику европску државу

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"

РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.

10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.

10. 08. 2025. у 18:11

Коментари (0)

ЛЕТО УЗ ШАМПИОНЕ – Више од 100 малишана бесплатно тренирало са прослављеним спортистима