БЛОКАДЕРИ ХТЕЛИ ДА ЗАКОЉУ ДРИДА, ИМАЛИ СУ НОЖЕВЕ Језиво сведочење декана: Толика је количина мржње у тим људима да не могу да опишем
ПОЛИЦИЈА се пробила до санитета у коме сам био. Са два полицајца сам успео да се провучем кроз масу блокадера који су покушали да ме линчују.
Printskrin
Ово каже декан ДИФ-а у Новом Саду описујући ужасе које је прошао када је група разуларених бликадера покушала буквално да га убије испред зграде факултета само зато што је студентима покушао да омогући да нормално иду на наставу.
- Био сам спреман да ће ме убити. Мени је колено било дислоцирано. Нисам могао да устанем ни да се браним у том моменту. Како су ме свукли на степенице, искоцило ми је лево колено. Руком сам успео да вратим колено у зглоб. Довели су ме потом до санитета, где су наставили са вређањем и ударањем - објашњава Дрид.
Дрид је потом објаснио да су блокадери издували гуме на колима хитне помоћи, да су напали и лекаре и да су онемогућили да он буде пребачен у болницу.
- Имали су и ножеве, били су наоружани. Био сам спреман да ми неко забије нож у тој маси. Нису дозволили да санитет крене, отели су кључ возачу. Отворили су врата и отели су кључ од санитета - рекао је Дрид и додао:
- Мени је ово невероватно. И највећем непријатељу када је повређен, у рату, пружи се помоћ. Овде је то све изостало, толика је количина мржње у тим људима да ја једноставно не могу да вам опишем. Нису могли да ме пребаце у друга кола хитне, него сам ја морао да одшепам са повређеном ногом, до полицијске станице. Док сам ходао, константно су ме гађали и ударали. Брајан Брковић је све снимао и смејао се.
БОНУС ВИДЕО: ИЖИВЉАВАЊЕ НАД ДЕКАНОМ ДРИДОМ Брајан Брковић снима испред њега и смеје се
ТРАМП УПУТИО ПИСМО ОРБАНУ: Ево шта му је поручио
ПРЕМИЈЕР Мађарске Виктор Орбан објавио је на друштвеној мрежи Икс писмо које је добио од Доналда Трампа, у којем председник Сједињених Америчких Држава истиче да су односи САД и Мађарске јачи него икада и да се заснивају на заједничким вредностима.
09. 01. 2026. у 10:22
ПОКРЕНУТА ДВОСТРУКА ДИПЛОМАТСКА ОФАНЗИВА: Страх због Гренланда преплавио Европу, лидери сада имају нову тактику
ЕВРОПСКЕ владе покренуле су двоструку дипломатску офанзиву како би убедиле председника САД Доналда Трампа да одустане од својих претензија према Гренланду - кроз лобирање у Вашингтону и притисак на НАТО да отклони безбедносне забринутости америчког председника.
09. 01. 2026. у 13:11
ВОДИТЕЉКА ОТКРИЛА ИСТИНУ О ЦЕЦИ И ЧЕДИ: Умешан и Александар Кос - шта се дешавало између политичара и певачице
БЛИЗАК пријатељ и сарадник Чедомира Јовановића, Александар Кос, последњих месеци нашао се у жижи интересовања јавности. О његовом професионалном ангажману, али и приватном животу, у последње време све се чешће спекулише, док је јавности и даље мало познато чиме се заправо бави и какав је његов пут био до позиције на којој се данас налази.
09. 01. 2026. у 08:42
Коментари (0)