СИНИША МАЛИ: Видео сам лешинарско коментарисање, и опозиције и осталих
03. 05. 2025. у 20:03
МИНИСТАР Синиша Мали по повратку из САД говорио је у Дневнику РТС шта је све прочитао по слетању.
Повезане вести
СКУП СНС У БЕОГРАДСКОЈ АРЕНИ ДАНАС У 16 ЧАСОВА: Вучић има важну поруку за све кандидате у 10 општина где се одржавају избори (ВИДЕО)
НА СКУПУ Српске напредне странке који се одржава данас од 16 часова у "Београдској арени" биће представљени кандидати на локалним изборима који се 29. марта одржавају у 10 општина
21. 03. 2026. у 10:05
Најновије из рубрике
ОВАКО ТО РАДИ ДРЖАВНИК, ДОК ЛАЖОВИ ЛАЖУ: Како је председник Вучић дијалогом и храброшћу успео да му и демонстранти аплаудирају (ВИДЕО)
ИАКО слушамо месецима како председник Србије не сме да се суочи са демонстрантима нити да иде у дуеле, иако је сам позвао више пута неистомишљенике да разговарају, опет их је демантовао.
25. 06. 2026. у 18:14
СРБИЈА ЈЕДНА ПОРОДИЦА: Реке људи кренуле ка престоници на скуп 27. јуна - Погледајте невероватне призоре из Сремске Митровице (ВИДЕО)
БЕОГРАД ће у суботу постати центар Србије у сваком смислу те речи. Припреме за велелпни скуп "Србија наша породица" су у завршној фази, а како је претходно најављено
25. 06. 2026. у 11:21 >> 17:41
МОЋНО! Вучић поделио снимак новог аутопута - погледајте како изгледа
ПРЕДСЕДНИК Србије, Александар Вучић, објавио је нови сниомака са Моравског коридора.
25. 06. 2026. у 17:36
ИСТОРИЈСКИ ДАН ЗА СРБИЈУ! Сутра се отвара деоница Адрани–Прељина, Вучић поручио: "Нико није веровао да ћемо имати ауто-пут до Краљева"
НОВА деоница Моравског коридора, од петље Адрани код Краљева до петље Прељина код Чачка, биће свечано пуштена у саобраћај сутра, у петак, 26. јуна 2026. године, у 17.00 часова.
25. 06. 2026. у 17:13
ПОЛИТИЧКИ АКТИВИСТИ САВЕ МАНОЈЛОВИЋА УПАЛИ НА СЕДНИЦУ СКУПШТИНЕ ГРАДА: Језив и незапамћен инцидент, вандали узурпирали и говорницу
ДАНАС је током седнице Скупштине града Београда дошло до озбиљног инцидента када су политички активисти на превару уведени у скупштинску салу из клупе одборника "Крени промени" Саве Манојловића, рекао је Александар Мирковић, шеф одборничке групе СНС.
25. 06. 2026. у 16:51
Mane
03.05.2025. 20:20
Ovo je da se uvek ima na umu kakvin opasni umovi vrebaju da jednog dana gospodare Srbijom.
AmunRa
03.05.2025. 20:24
I to je sve što ti bednici mogu da učine. Da lešinare po mrežama, da se mole za nečiju smrt. Na to je smala obojena revolucija.
Iva
03.05.2025. 20:38
Navikao je narod na mržnju i zlobu opozicije.
Katarina
03.05.2025. 21:06
Sramota! Katastrofa kakvi su lesinari!
Stefan
03.05.2025. 21:07
Svako ko zeli da nekom bude lose, nije covek. Opozicija se radovala tudjem losem zdravstvenom stanju... To je dno!!!
Bojana
03.05.2025. 21:08
E upravo tako Sinisa, lesinari!!!
Viki
03.05.2025. 21:10
Lesinarski komentari su pokazali koliko opozicija mrzi Vučića.
Mira
03.05.2025. 21:11
Opozicija je zlo i drugo se ne moze ocekivati od njih.
Nena
03.05.2025. 21:21
Tuzno je sto svoju srecu hoce da grade na tudjoj nesreci.
Ivan
03.05.2025. 21:21
Nece Vucic dozvoliti da narodom vladaju nasilnici.
Ema
03.05.2025. 21:22
Veciti politicki gubitnici su navikli da se slade tudjom nesrecom.
Ana
03.05.2025. 21:23
Od opozicije mozes samo da ocekujes zlobu.
Misa
03.05.2025. 21:24
Sta deugo reci osim katastrofalno ponasanje opozicije
Miki
03.05.2025. 21:25
Za svaku osudu je ponasanje opozicije.
Masa
03.05.2025. 21:25
Strasnonje koliko je opozicija jadna
Jovan
03.05.2025. 21:25
Ovakvo komentarisanje zaista nije kako treba
Jovana
03.05.2025. 21:27
Sramota je ovo što rade opozicionin mediji
Milan
03.05.2025. 21:27
Ovo je zaista dotaklo dno dna
Jovana
03.05.2025. 21:28
Velika sramota od opozicionih lešinara
Mia
03.05.2025. 21:28
Sramota je šta sve rade
Milan
03.05.2025. 21:30
Kako ih nije sramota da se ovako ponašaju
Milan
03.05.2025. 21:30
Ko želi zlo drugima njemu se vrati duplo
Milan
03.05.2025. 21:31
Veliak sramota od strane opozicije, njima ništa nije sveto
Jovan
03.05.2025. 21:31
Vučiću želim brz oporavak i da se ne obazire na negativne komentare.
Jovan
03.05.2025. 21:32
Ogromna sramota od strane opozicije
Katarinapp
03.05.2025. 21:32
Opozcija je najveća zlo!
Iva
03.05.2025. 21:34
Brz oporavak Vučiću.