ЈЕЗИВО: Болесници би да кољу Вучића - морбидан снимак (ВИДЕО)
НА друштвеним мрежама кружи снимак како неки болесници, задојени мржњом, секу торту са ликом председника Србије Александра Вучића.
Фото: Printscreen
На друштвеној мрежи "Тик Ток" кружи скандалозни снимак како неки људи, болесни од мржње, секу на комаде торту са Вучићевим ликом. Нож на крају забијају посред лица председника Србије.
Оно што је још скандалозније јесте то да, по изјави тужиоца Бориса Мајлата, нема дела за вискокотехнолошки криминал. Он је истакао да треба да се обавести надлежно основно тужилаштво.
Подсећамо, тај исти тужилац Мајлат одбио је да процесуира и Здравка Поноша због лажних тврђи о звучном топу, као и опозиционара Александра Оленика.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
"ПОКАЗАЛО СЕ ДА ВУЧИЋ УВЕК ДРЖИ ДАТУ РЕЧ" Брнабић: Тајкунски медији данима лагали
08. 05. 2025. у 09:56
ВУЧИЋ ВЕЧЕРАС КОД ПУТИНА НА ВЕЧЕРИ: Важни састанци српског председника данас у Москви
08. 05. 2025. у 09:27
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
"ЖЕЛИМ ОСВЕТУ": Путин издао наредбу - нека почне одмазда
Велики број мртвих у нападу који једна страна назива "терористичким актом", а друга "легитимним циљем".
23. 05. 2026. у 19:33
Коментари (24)