РУСИ на друштвеним мрежама деле обраћање председника Србије Александра Вучића са Црвеног Трга, а приметан је и велики број коментара у којима су исказали велико поштовање за српског председника, указали на његову храброст и истрајност, али и показали велику љубав према Србима.
ПРОТЕСТ опозиционих блокадера на Градском тргу у Ужицу данас је више личио на вашар него на политички скуп, на ком су доминирали су чокањчићи, флаше и лименке.
РИЧАРД Гренел, високи званичник администрације и бивши специјални изасланик САД за преговоре између Србије и тзв. Косова, огласио се овог викенда на X-у како би негирао тврдње председнице лажне државе Косово Вјосе Османи о председнику Доналду Трампу.
СВИ блокадери који су дошли у Ужице са циљем да блокирају златиборску магистралу, стигли су новом деоницом ауто-пута до Пожеге коју је изградио председник Србије Александар Вучић, а за коју су тврдили да је небезбедна за саобраћај.
Коментари (18)