ПРОФЕСОР ПЕТРОВ: Блокадери сами признају да им је циљ да прогласе крађу избора (ВИДЕО)

ВЛАДАН Петров, професор уставног права и судија Уставног суда, рекао је да су блокадери практично већ унапред одредили да ће избори бити покрадени.

ПРОФЕСОР ПЕТРОВ: Блокадери сами признају да им је циљ да прогласе крађу избора (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин

- Одржавати ултимативно изборе почетком лета, то за мене није прави пут а нарочито имајући у виду да ова неформална група грађана која је поднела инивијативу за ванредне изборе, већ је урадила једну додатну врсту притиска - они су практично већ унапред одредили да ће ти избори бити, што би Шојић рекао, "покрађени"! Тиме се ова инфантилна игра наставља - казао је Петров.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

Нова историја српске кошарке уз подршку компаније Меридианбет