СТЕВАНДИЋ ПОСЛЕ СКУПА У НИШУ: Бистри се полако

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

17. 05. 2025. у 20:29

ПРЕДСЕДНИК Народне скупштине Републике Српске и лидер Уједињене Српске др Ненад Стевандић поручио је, поводом завршетка централног скупа „Не дамо Србију“ у оквиру Свенародног сабора у Нишу, да се национална енергија враћа у Србију, док блокаде и деструкција копне.

СТЕВАНДИЋ ПОСЛЕ СКУПА У НИШУ: Бистри се полако

Фото Д. Гаврић

Он је своју поруку закључио ријечима „Бистри се полако“, уз подршку председнику Србије Александру Вучићу.

-Жао ми је што не стигох у Ниш данас, јер енергија државотворности расте, а блокаде и рушилаштво копне, написао је Стевандић на друштвеној мрежи Икс након одржаног скупа.

Жао ми је што не стигох у Ниш данас, јер енергија државотворности расте а блокаде и рушилаштво копне. Може, како рече председник Србије “муљ понекад да исплива” али, да додам, не задржава се на површини, само замути воду.

Он се у објави осврнуо и на изјаву председника Србије Александра Вучића да „муљ понекад исплива“, додавши да се тај муљ „не задржава на површини, само замути воду“.

-Бистри се полако…, навео је Стевандић, истакавши оптимизам у погледу тренутних политичких дешавања и подршку званичном Београду.

Централни скуп у оквиру “Свенародног сабора”, на коме се промовише Покрет за народ и државу одржао се данас у Нишу. Председник Србије Александар Вучић је са централне бине поручио да су милијарде евра уложене у рушење Србије, али да је обојена револуција пропала.

(vrbasmedia.com)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!

"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!

СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!

10. 03. 2026. у 18:10

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.

06. 03. 2026. у 08:23

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

Циклус и губитак гвожђа: Скривени разлог за умор код многих жена