МИНИСТАР МАЛИ СА ПРЕДСЕДНИКОМ ВУЧИЋЕМ СА КУЛЕ БЕОГРАД: Синоћ смо гледали шта смо све то добро урадили - Не дамо Србију! (ФОТО)

Новости онлајн

23. 05. 2025. у 10:25

МИНИСТАР финансија Синиша Мали, објавио је на свом званичном Инстаграм профилу да је синоћ, заједно са председником Александром Вучићем са Куле Београд гледао шта се све урадило и колико се Београд променио.

МИНИСТАР МАЛИ СА ПРЕДСЕДНИКОМ ВУЧИЋЕМ СА КУЛЕ БЕОГРАД: Синоћ смо гледали шта смо све то добро урадили - Не дамо Србију! (ФОТО)

Фото: Инстаграм/mali_sinisa

"Колико се Београд променио у последњих десетак година се најбоље види са највиших спратова Куле Београд. Синоћ смо, председник Вучић и ја гледали шта смо све то добро урадили, али и шта нас све још очекује.

И зато су важни рад и резултати, а не нерад и блокирање Србије! Не дамо Србију", написао је министар Мали у објави на свом Инстаграм налогу. 

БОНУС ВИДЕО:

"СТАЗЕ КОСМЕТА": Ђаковица - Епизода 1

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: Са тиме би могли заузети средње велику европску државу

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"

РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.

10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.

10. 08. 2025. у 18:11

Коментари (0)

ЦЕО БАЛКАН СЕ СМЕЈЕ УСТАШАМА: Хвалили се да су палили српске заставе освојене у тучи, а ово је истина