ПАКЛЕНИ ПЛАН БЛОКАДЕРА ФОТЕЉАША: Операција "блек бокс" за паралисање Србије
ГЛАВНИ уредник Информера Драган Ј. Вучићевић у специјалној емисији открио је вечерас паклене намере блокадера.
Фото Новости
Вучићевић је казао да је неколико кључних датума, и то 26. мај 29. мај и 15. јун.
- У наредном периду планирају радикализацију у неколико корака. Први корак 26. маја, планирају да у 2 сата ноћу, у ноћи између пнедеље и понедељка, да блокирају све депое ГСП, чак планирају и да блокирају и приватне превознике у Београду, не само ГСП него и приватнике. Хоће да направе хаос на улицама - каже Вучићевић.
Паралелно са Београдом планирају акције у Зајечару, Шапцу и Пожаревцу.
- У следећи четвртак 29. маја планирају потпуну блокаду Београда. Планирају да блокирају кључне раскрснице у Београду, Мостар, Таковска улица и Булевар краља Александра , Немањину и Славију. То називају "блокада свега", то им је циљ, да све стане, и то им је "блек бокс", да ставе Србију у црну кутију, да зацрне Србију. Они често помињу као кључан датум 15. јун, планирају као да им је неко рекао да ће се десити нешто 15. јуна. И стално понављају, само да дочекамо и догурамо до 15. јун - казао је главни уредник Информера.
Вучићевић је открио и да блокадери иду на обуку у Сарајево.
- Лидери факултета иду на позив Давуда Делимеђца, који их је позвао у Сарајево на обуку под називом "Поинт" (Политичка одговорност и нове технологије). Ко све иде на ту посебну обуку у Сарајеву: Никола Ристић, Филип Ејдус, Иван Ђурић (ЦРТА), Никола Буразер и Андријана Ристић - каже Вучићевић.
(Информер)
Препоручујемо
УСТАШКИ ЛИСТ ПОДРЖАВА БЛОКАДЕРЕ У КУЛИ: Приказују Србију као проблем
11. 02. 2026. у 21:36
ОСМАНИ ДАЛА МАНДАТ ЗА ФОРМИРАЊЕ ВЛАДЕ: Курти ће бити нови премијер тзв. Косова
11. 02. 2026. у 21:24
ВУЧИЋ ПОВОДОМ КИНЕСКЕ НОВЕ ГОДИНЕ: Нека наши односи напредују 'брзином коња у галопу'
11. 02. 2026. у 20:26
ХРВАТСКА СВОЈЕ КОРЕНЕ ТРАЖИ У НАЈДУБЉЕМ МРАКУ: Контроверзни празник у суседству - "Степинчево" између верског култа и политичког терета
ЈОШ се није стишала бура око усташког пира на дочеку рукометаша, обележеног Томпсоновим песмама које глорификују НДХ, а из Загреба стижу нове провокације које буде авети прошлости.
11. 02. 2026. у 20:13
ОРБАН ОТКРИО ШОК ДЕТАЉЕ: Одбио сам позив Клинтона да уђем у рат са Србијом 1999. године
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан изјавио је да је 1999. године, током свог првог премијерског мандата, док су трајали сукоби у АП Косову и Метохији и НАТО агресија, добио позив од тадашњег америчког председника Била Клинтона да Мађарска отвори други фронт и нападне Србију или "бар да пуца из Мађарске преко Војводине све до Београда", али да је одбио такав позив, пренео је данас Телеx.
09. 02. 2026. у 11:13
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (0)