ВУЧИЋ НАЈАВИО: Желимо да пензије расту сличним темпом као и плате

24. 05. 2025. у 13:22

СПЕЦИЈАЛНИ гост Националног дневника на ТВ Пинк je председник Србије Александар Вучић.

ВУЧИЋ НАЈАВИО: Желимо да пензије расту сличним темпом као и плате

Фото: Принтскрин

Када то држава уради, каже да ће и приватни и државни послодавци морати да повећају плату. Повећање плата ће бити значајно мање од очекиваног због блокадера, наводи.

- Даћу све од себе да пензије не расту мање од 8 одсто. Пензије нам каскају за платама. Нама је сад просечна плата 923 евра, у децембру ће бити 1.000 евра, а уз повећање минималца и преко тога. Желимо да пензије расту сличним темпом као и плате - рекао је он.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (36)

ТРАМП МУ ОВО НЕЋЕ ОПРОСТИТИ! Албанац тврди, а Хрвати поносни: Двапут сам пребио Чака Нориса!