БЛОКАДЕРИ ФОТЕЉАШИ МАЛТРЕТИРАЈУ БЕОГРАЂАНЕ У ЦЕНТРУ ГРАДА Шака јада их се скупила на Душановцу, ТО ЈЕ ТАЈ ЊИХОВ "ВЕЛИЧАНСТВЕНИ" СКУП (ФОТО)
БЛОКАДЕРИ фотељаши и опозициони активисти окупили су се данас у центру града где одржавају протестну шетњу. Они малтретирају грађане блокадом саобраћаја и буком, по ко зна који пут!

Фото:
Како се може видети на фотографијама, и овај протест је доживео дебакл! Према проценама, на протесту је присутно мање од 1.800 блокадера! То је тај, још један њихов "величанствени" скуп у Београду.

Фото:
Подсећамо, и јучерашњи скуп блокадера у Зајечару доживео је фијаско. Иако су најављивали долазак народа из целе Србије, окупило се свега око 1.500

"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

"ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ" Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: "Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа"
НЕКАДАШЊИ начелник Генералштаба Војске Југославије генерал Небојша Павковић преминуо је данас у Београду, у 79. години.
20. 10. 2025. у 18:59
Коментари (34)