ОПОЗИЦИОНИ КАНДИДАТ ЗА ГРАДОНАЧЕЛНИКА ЗАЈЕЧАРА: Нит књиге нит искуства
Толико приче ових месеци и толико помпе од стране опозиције и оних који се иза ње крију. И онда дођу избори једини легитиман начин за промене које појединци прижељукују.

Foto: Printskrin
Али реалност је опет ту и опет од вас једно велико ништа. Ви немате кандидате ни за шта. Ви немате кадар, ни пристојне људе вредне помена, а камоли функције. Ево један конкретан пример кандидата за предстојеће изборе у Зајечару који нуди поменута опозиција:

ЈЕДНА ОД НАЈБЛИЖИХ ТРАМПОВИХ САРАДНИЦА ШОКИРАЛА: Ванземаљци постоје, поделићемо истину са народом
ДИРЕКТОРКА националне обавештајне службе (ДНИ) Тулси Габард рекла је да верује у постојање ванземаљаца, али је истакла да мора да буде "опрезна" у вези с оним што износи у јавност, будући да има приступ великом броју поверљивих информација.
06. 08. 2025. у 17:35

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

ЗАШТО РАТ У УКРАЈИНИ ЈОШ ТРАЈЕ? Орбан криви Трампа: "Није довољно јак!" Мађар окренуо леђа америчком лидеру?
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан досад је био један од највернијих европских савезника Доналда Трампа, посебно када је реч о рату у Украјини и обећањима о брзом постизању мира. Али током викенда по први пут јавно је критиковао америчког председника, поручивши да Трамп, барем засад, није показао довољно снаге да увери европске лидере да зауставе рат.
06. 08. 2025. у 16:06
Коментари (43)