МРЗИТЕЉИ СЕ ПОТПУНО ПОГУБИЛИ: Преподне - пензионери су уз студенте, увече - Вучићеви пензионери
МРЗИТЕЉИ Србије и председника Александра Вучића потпуно су се погубили.
Фото: Принтскрин
Њихови медији више не знају шта објављују. Преподне говоре једно, увече тотално супротно.
Па су тако прво објавили вест да су пензионери уз студенте, а потом да су пензионери ипак Вучићеви.

Препоручујемо
МАЛВЕРЗАЦИЈЕ БЛОКАДЕРА-ФОТЕЉАША НА ПРАВНОМ ФАКУЛТЕТУ: Вучићу, не дај банди паре!
28. 05. 2025. у 17:04
ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да подржава одлуку председника Хрватске Зорана Милановића да откаже скуп Брдо Бриони у мају јер му, како је истакао, тамо није место, као и да му је много важније да оде и положи цвет у Јасеновцу.
30. 03. 2026. у 18:31 >> 18:44
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (0)