ИСПУМПАНИ БЛОКАДЕРИ ФОТЕЉАШИ И ТЕРОРИСТИ: Слике из Србије показују истину (ФОТО)
БЛОКАДЕРИ фотљаши који су се данас окупили у неколико градова у Србији како би терорисали грађане доживели су потпуни фијаско јер се на скуповима окупио мали број људи да би се могло рећи да су се потпуно испумпали.

Foto: Novosti
Ситуација је иста и у Краљеву и у Ваљеву - грађани су одјавили блокадере терористе што се и види на приложеним сликама.

Foto: Novosti

Foto: Novosti
У Пазару једва скупили 20-30 блокадних терориста који малтретирају цео град.

Foto: Novosti
У Лозници шака блокадера опколила кружни ток. Мало их је али много мрзе Србију и желе да напакосте народу.

Фото: Новости
Иста ситуација је и у Ужицу, Руми, Сремској Митровици.

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

"БРАТЕ, МОРАМ!" Шта је Бора пред смрт урадио за Жељка
ПОСЛЕ вести о смрти фронтмена групе "Рибља Чорба", која је потресла регион у септембру прошле године, многе славне личности огласиле су се како би поделиле своје успомене на Бору Ђорђевића.
25. 06. 2025. у 08:29
Коментари (11)