"ЗГРОЖЕН И ОГОРЧЕН НАПАДОМ НА ОВЕ МОМКЕ!" Синиша Мали о бруталном нападу на Милоша Павловића

Новости онлајн

05. 06. 2025. у 10:25

МИНИСТАР финансија Синиша Мали огласио се на свом званичном Инстаграм профилу поводом језивог напада на студенте који желе да уче, који се догодио ноћас.

ЗГРОЖЕН И ОГОРЧЕН НАПАДОМ НА ОВЕ МОМКЕ! Синиша Мали о бруталном нападу на Милоша Павловића

Фото: Принтксрин

"Згрожен сам синоћним насиљем над студентом Милошем Павловићем и његовим друговима, колегама студентима. Згрожен и огорчен нападом на ове момке!

Јер, дубока подела у нашем друштву добија нове, насилне димензије - на оне који граде, стварају, вуку Србију напред, и на оне који не само да оспоравају све то и желе да нас врате у економско сиромаштво и политички хаос, већ то раде уз помоћ насиља.

Снажно осуђујем сваки вид насилничког понашања и позивам грађане Србије да подрже пристојну Србију која жели да ради, развија се, учи. Велика подршка за Милоша и студенте који само желе да уче! Србија никада није бирала фашизам, па неће ни сада.

И зато понављам - неће фашизам никада победити. Победиће Србија!", написао је министар Мали. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
УКРАЈИНСКИ ВОЈНИЦИ: Погледајте шта Руси раде у Покровску, не можемо да их пратимо

УКРАЈИНСКИ ВОЈНИЦИ: Погледајте шта Руси раде у Покровску, не можемо да их пратимо

РУСКИ војници у Покровску делују као диверзанске и извиђачке групе и отежавају одбрану Украјини тиме што се пресвлаче у цивилну одећу, изјавио је командант 68. ловачке бригаде, под псеудонимом "Љути", за "Суспилне" 19. новембра.

19. 11. 2025. у 18:42

Коментари (12)

ПУТИН УПЕРИО ПРСТОМ КА ДВОЈИЦИ СРБА! Постоје проблеми...