ЈЕЗИВО: Нишки блокадери поручили „Смрт ћацијима“ и „Смрт Вучићу“

В.Н.

07. 06. 2025. у 19:29

БЛОКАДЕРИ у Нишу отишли су корак даље у овој обести – након гађања неистомишљеника камењем, јајима и низа других прогона, јуче су скинули транспарент „Боље Ћаци, него наци“, окачен на Нишкој тврђави поводом напада на студенте у Београду, а онда су исти ишарали скарадним паролама – „смрт ћацијима“ и „Смрт Вучићу“.

ЈЕЗИВО: Нишки блокадери поручили „Смрт ћацијима“ и „Смрт Вучићу“

Фото: Printscreen

Они су се овим отвореним позивом на линч и егзекуцију оних који мисле другачије, укључујући и највишег представнике власти, похвалили на друштвеним мрежама, кроз видео снимке и фотографије, доказујући тако да се не стиде ни позива ни кривчна дела, рушење уставног поретка и призивања на анархију и крв.

Фото: Printscreen

Међу блокадерима је предњачио Душан Анђелковић, локални лидер покрета „Крени промени“.

Фото: Printscreen

– Не треба заборавити да су људи на опијатима који су направили овај ужасан перформанс месецима раније малтретирали и нападали грађане Ниша, а да су у једној од насилнијих акција пре неколико дана имали паролу „И ја сам мета“, што би било отприлике исто као да су усташе у Јасеновцу поручивали „И ја сам жртва“ док кољу – каже за Нс Уживо Бојан Аврамовић, главни и одговорни уредник телевизије Ниш и додаје да је велика већина Нишлија против насиља агресивне мањине и да не гледају благонаклоно на ова дешавања.

(нсузиво.рс)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БЕБА ИЗ СРБИЈЕ СЕ УГУШИЛА НАОЧИГЛЕД РОДИТЕЉА: Незапамћена трагедија на Халкидикију

БЕБА ИЗ СРБИЈЕ СЕ УГУШИЛА НАОЧИГЛЕД РОДИТЕЉА: Незапамћена трагедија на Халкидикију

БЕБА из Србије, стара свега 13 месеци, изненада је изгубила живот у једном угоститељском објекту на Халкидикију. Како наводе грчки медији, ова незапамћена трагедија одиграла се пред очима дететових родитеља.

16. 07. 2025. у 14:33

Коментари (0)

ШТА РАДИ АНА ДОК ЈЕ БАСТИЈАН У ГРЧКОЈ СА ДРУГОМ ЖЕНОМ? Показала да и она уме да ужива (ФОТО)