НАСТАВА НА МЕДИЦИНСКОМ ФАКУЛТЕТУ ПОЧИЊЕ ОД 16.ЈУНА: Први семестар ће се надокнадити у две недеље онлајн
МЕДИЦИНСКИ факултет Универзитета у Београду данас је на седници Научно-наставног већа изгласао почетак наставе, која ће стартовати од понедељка, 16. јуна.

медицински факултет
96 професора је гласало за почетак наставе, 68 против и 7 уздржаних. Настава почиње од 16.јуна где ће се први семестар надокнадити у 2 недеље онлине.
Потом ће други семестар да се надокнађује по хибридном моделу где ће вежбе бити уживо на Клиникама и Институтима, а предавања онлајн.
Пошто су професори у штрајку, наставу држе особе које нису у штрајку.
Препоручујемо

ПОРОДИЦЕ У ШОКУ НАКОН ШТО СУ ОТВОРИЛЕ КОВЧЕГЕ СА ТЕЛИМА: Нове бизарности након пада авиона у Индији
СИН жене која је погинула у паду авиона компаније Air India изјавио је за Би-Би-Си да су у ковчегу с телом његове мајке пронађени и „други остаци“.
23. 07. 2025. у 16:49

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво
НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.
25. 07. 2025. у 08:55
Коментари (0)