ВУЧИЋ О ВЕЛИКОМ ГЕСТУ БИН ЗАЈЕДА: Први пут је лично дошао у хотел по свог госта, лично ме возио у свом аутомобилу до своје палате
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић проментарисао је велики гест шеика Бин Заједа према њему јер је лично дошао у хотел по свог госта.
Фото: Инстаграм принтскрин/buducnostsrbijeav
- Посебно сам срећан, први пут је дошао у хотел по свог госта лично, ушао у хотел, лично ме возио у свом аутомобилу до своје палате, вратио ме својим колима до хотела, то је огормна част за Србију, није част само за мене као председника. - поручио је Вучић.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
"ПРЕВИШЕ ЈЕ ЛЕПА, ЖЕЛИМ ЊЕН СКАЛП!" Брижит пуца од љубоморе, жене види као претњу: "Неће доћи у Јелисејску палату!"
УТИЦАЈНИ француски новинар Флоријан Тардиф у својој новој књизи тврди да је Брижит Макрон уверена да су све жене потенцијалне претње њеном браку, те да желе да заведу њеног супруга Емануела Макрона.
25. 05. 2026. у 11:20
Коментари (0)