ЗА ВЕЧЕРАС НАЈАВЉЕНА БЛОКАДА АУТО-ПУТА У ПАКОВРАЋУ: Јелесијевић огорчен на колеге из опозиције: "Боли вас г...... за народ"

В. Н.

04. 07. 2025. у 19:18

НЕ покушавајте да се вадите, оправдања нема, поручио је Јелесијевић колегама опозиционарима.

ЗА ВЕЧЕРАС НАЈАВЉЕНА БЛОКАДА АУТО-ПУТА У ПАКОВРАЋУ: Јелесијевић огорчен на колеге из опозиције: Боли вас г...... за народ

Foto: Novosti

После синоћње напете ноћу у Чачку, када су блокадери фотељаши правили хаос испред просторија СНС-а у овом граду, због чега је морала и полиција да реагује, данас је мирно, али боладери не мирују - за данас у 19 часова су најавили блокаду наплатне рампе на ауто-путу “Милош Велики“ у Паковраћу.

Одборник "Двери" Братислав Симовић данас је без било каквих скрупула позвао народ да изађе и блокира наплатну рампу (иако је законом то забрањено).

Међутим, брже-боље му је на овај позив одговорио његов колега из опозиције Павле Јелесијевић преко свог Фејсбук профилу Дневна доза просечног Чачанина.

Он је изразио оштро незадовољство због чињенице да, како је навео, на синоћњем протесту испред просторија СНС није било представника опозиционих странака.

Он је рекао да су на синоћњем блокадама махом били средњошколци и студенти.

-Нико од опозиције није дошао да их подржи и заштити. Нико!!! Желим вам да никада више ни од кога не добијете ниједан глас, боли вас гузица за народ, а пуна су вам уста приче о народу. Био сам од почерка до краја, ја сам грађански активиста, увек ћу и бити. Не покушавајте да се вадите, оправдања нема – навео је Јелесијевић.

Иначе, док се блокадери и опозиционари међусобно свађају, Србија иде даље. Подсећамо, да је председник Србије Александар Вучић јуче у Чачку отворио фабрику немачке PWO групе која ће запослити ускоро 500 радника, а у другој фази укупно и до 800 људи.

Вучић је током обиласка фабрике, након састанка са руководством компаније, рекао да је најмодернија фабрика никла ни из чега и подсетио да је камен темељац положен у мају прошле године. Додао је да та компанија тренутно запошљава 137 радника.

(Република.рс)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим (ВИДЕО)

СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: "Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим" (ВИДЕО)

ПРЕМИЈЕР Албаније Еди Рама објавио је снимак телефонског разговора са бившим вођом злочиначке ОВК Хашимом Тачијем, који се тренутно налази у притвору Специјалног суда у Хагу, где је оптужен за ратне злочине и злочине против човечности.

17. 02. 2026. у 20:01

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

Коментари (7)

БАШТА НЕБОЈШИНЕ БОЈЕ: Ћопић је величанствен, писао је поезију у прози