ЉУДИ, ГДЕ СТЕ? ЈЕ Л' МОГУЋЕ ДА НАС ЈЕ ОВАКО МАЛО? Инфилтрирали смо се у блокадерске групе - готово, прсло, крај (ФОТО)
ТЕРОРИСТИЧКА блокадерска обојена револуција је тотално прсла - готово, крај!

Foto: TANJUG/ VLADIMIR ŠPORČIĆ
О томе сведочи шок преписка са блокадерских група у које се инфилтрирао Информер, а у којима блокадери кукају зашто је акција планирана за данас доживела тотални дебакл!
Блокадери су, како је открио главни уредник Драган Ј. Вучићевић, најавили блокаду свих мостова у Београду, али је њихова акција доживела мегаломански неуспех.
Када су видели да су прсли, кренула је општа кукњава.
"Људи, где сте", "Је л' могуће да нас је овако мало", само су нека од шокантних признања блокадера поводом акције "Којекуде".

Фото: Принтскрин

Фото: Принтскрин
(Информер)
Препоручујемо

ОЧАЈНИ БЛОКАДЕРИ ПОТПУНО ПРСЛИ: Више ни ми не знамо шта радимо (ВИДЕО)
07. 07. 2025. у 11:07

Највећи мрзитељ Србије из Сарајева хушка блокадере на државни удар! (ВИДЕО)
07. 07. 2025. у 10:58

ЗА БЛОКАДУ СПРЕМНИ: Декан ФДУ довео усташе да блокирају факултет (ВИДЕО)
07. 07. 2025. у 10:37

ЦЕО ШИД ТУГУЈЕ ЗА ЛЕПОМ МИЛАНОМ: Девојка (26) трагично преминула, данима се опраштају од ње на друштвеним мрежама
ДЕВОЈКА Милана Мишић (26) из Шида трагично је преминула 15. јула, а на вечни починак испраћена је два дана касније у пратњи неутешне породице, пријатеља, рођака и многобројних суграђани који се данима од ње опраштају на друштвеним мрежама.
27. 07. 2025. у 08:48

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

КО ЈЕ БИЛА ПРОКЛЕТА ЈЕРИНА? Верује се да је унесрећила Србију, а ово је права истина
ТЕК се пре пар година почело да се спекулише о позивној страни личности несрећне деспотице Јерине Бранковић.
28. 07. 2025. у 08:43
Коментари (0)