"У СРЕБРЕНИЦИ НИЈЕ БИО ГЕНОЦИД": Огласио се Савез студената Филозофског факултета у Новом Саду

V.N.

11. 07. 2025. у 18:58 >> 19:00

САВЕЗ студената Филозофског факултета огласио се поводом објава блокадера у којима се наводи да је Србија геноцидна

У СРЕБРЕНИЦИ НИЈЕ БИО ГЕНОЦИД: Огласио се Савез студената Филозофског факултета у Новом Саду

Фото: Printscreen

Преносимо саопштење у целости:

- У Сребреници није био геноцид!

Такође, као регистрована и акредитована студентска организација желимо да истакнемо да смо увек заступали и заступаћемо искључиво интересе своје земље!
Сви студенти и професори Филозофског факултета у Новом Саду који данас стављају објаве и сторије са наративом да је “у Сребреници почињен геноцид” и да су “Република Србија и Срби геноцидан народ” (а док се крију у Загребу или где већ на територији НДХрватске и љубе скуте непријатеља) свесно лажу и обмањују јавност те тиме директно раде против интереса своје земље!
Не знамо по чијем налогу као ни на чијем су платном списку чим морају то да раде, али треба да их је срамота!
Поручујемо им да оду 110 км од Загреба, до Јасеновца, и да се поклоне жртвама геноцида над Србима и осталим народима почињеног од стране усташа у Другом светком рату.
Поставићемо им једно веома једноставно питање.
Зашто никада не објавите ништа у вези са српским жртвама?
Будимо потпуно фер и поштени, прво, то је зато што не смете јер вам не дају ваши ментори који вас плаћају, а друго нити се осећате као Срби нити осећате Србију као своју земљу!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НА СТОЛУ СУ РАТНИ ПРЕДЛОЗИ, БРИСЕЛ ХОЋЕ РАТ! Орбан се хитно јавио из Копенхагена

"НА СТОЛУ СУ РАТНИ ПРЕДЛОЗИ, БРИСЕЛ ХОЋЕ РАТ!" Орбан се хитно јавио из Копенхагена

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан навео је из Копенхагена, где учествује на самиту Европске политичке заједнице, да је ситуација озбиљна и да се на столу налазе, "отворени, ратно оријентисани предлози".

02. 10. 2025. у 08:59

(МАПЕ) ОВАКО ЋЕ СЕ КРЕТАТИ НЕВРЕМЕ У СРБИЈИ: Погледајте из часа у час, стижу снег и киша (ФОТО)

(МАПЕ) ОВАКО ЋЕ СЕ КРЕТАТИ НЕВРЕМЕ У СРБИЈИ: Погледајте из часа у час, стижу снег и киша (ФОТО)

ПОГЛЕДАЈТЕ како ће се ледени облак кретати над Србијом и које крајеве кад погађа невреме. Данас и сутра облачно са кишом и хладно, осим на северозападу Војводине где ће се задржати суво време, најавио је РХМЗ.

02. 10. 2025. у 10:47

ВЕДРАНА ОГОРЧЕНА: Пилић је био хришћанин! Срамота за Сплит, само мртав Пилић може бити - велики Пилић

ВЕДРАНА ОГОРЧЕНА: "Пилић је био хришћанин! Срамота за Сплит, само мртав Пилић може бити - велики Пилић"

ХРВАТСКИ тениски ас Никола Пилић преминуо је у 87. години живота у Ријеци, а сахрањен је протеклог викенда у Опатији, граду у којем је провео последње дане живота.

02. 10. 2025. у 07:20

Коментари (11)

ЈЕ ЛИ, БРЕ, КОЛИКО ТИ ИМАШ ГОДИНА?! Хамад Међедовић напустио меч са најбезобразнијим тенисером на свету! (ВИДЕО)