"БЕЖИ, РАЗБИЋУ ТЕ" Шешељ отео телефон водитељу, па кренуо да чита наглас: Ево, то су његови извори (ВИДЕО)

Novosti online

18. 07. 2025. у 16:20

ШТА Дејан Милетић крије у телефону?

БЕЖИ, РАЗБИЋУ ТЕ Шешељ отео телефон водитељу, па кренуо да чита наглас: Ево, то су његови извори (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин Танјуг ТВ

Председник СРС Војислав Шешељ је решио то да провери уживо у програму емисије "Добро јутро Танјуг" наочиглед Милетића, Душка Вукајловића, али и свих гледалаца, па му је узео мобилни телефон и прочитао шта је све пронашао.

- Дај ми, можда имам нешто.. - рекао му је Милетић.

- Бежи, бре, разбићу те - узвратио је Шешељ.

- Шта ћеш ме разбити, па није ту обезбеђење ја сам се охрабрио - нашалио се Милетић.

Након ове шале, Шешељ је кренуо са читањем наслова које је пронашао у телефону водитеља.

- Сад је ту испод нека књига Жарко Калишик Дурмитара, то му је ваљда надимак Дурмитара, "О Шешељу као феномену, столац бола", па онда Биљана Плавшић о Шешељу "зао човек подметнут Србима", ево то су његови извори - рекао је Шешељ.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСКИ АВИОНИ УШЛИ У ДРЖАВУ НАТО, ЗАДРЖАЛИ СЕ 12 МИНУТА: Ово је неприхватиљво и невиђено брутално

РУСКИ АВИОНИ УШЛИ У ДРЖАВУ НАТО, ЗАДРЖАЛИ СЕ 12 МИНУТА: "Ово је неприхватиљво и невиђено брутално"

ТРИ руска борбена авиона МИГ-31 ушла су данас у естонски ваздушни простор у области острва Вајндло без дозволе и остала у естонском ваздушном простору скоро 12 минута, пренео је естонски портал "Ерр.ее".

19. 09. 2025. у 17:00

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.

25. 08. 2025. у 13:15

Коментари (0)

ТЕНИСКИ ЗЕМЉОТРЕС: Сви најбољи на свету, али не и Новак Ђоковић, поставили три захтева гренд слем турнирима!