МЕЊАМО ЛИЦЕ СРБИЈЕ ГУРАМО ЗЕМЉУ НАПРЕД Вучић: Добар посао је урађен од стране кинеских компанија, имају моју и подршку председника Сија
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије, Александар Вучић, обишао је радове на Дунавском коридору.

Фото Новости
Он је на свом Инстаграм налогу написао:
Много сам срећан што сам данас овде и што све овако лепо изгледа. Ова брза саобраћајница је велика ствар за исток Србије. Када се отвори, значиће много за људе који ће брже и лакше путовати, за развој и за туризам овог прелепог дела наше земље.
Захвалан сам радницима који раде под тешким условима и не касне ни дана. Добар посао је урађен од стране кинеских компанија, а за мене је увек важно да за посао у Србији имају подршку кинеске државе и председника Сија. Наш циљ је да повежемо цео исток Србије и да још много тога урадимо у целој земљи. Убрзаћемо радове. Мењамо лице Србије, припремамо се за ЕXПО и гледамо како да гурамо земљу напред.

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

"ЦИНИЧАН - У ПОЗИТИВНОМ СМИСЛУ": Москва о Трамповим покушајим да оконча ратове
ПРИСТУП америчког председника Доналда Трампа у вођењу дипломатије кроз склапање трговинских договора "прилично је циничан", али у позитивном смислу, изјавио је у петак представник Кремља Дмитриј Песков.
05. 09. 2025. у 19:51
Коментари (27)