ВУЧИЋ О НАПАДИМА НА ЂУРИЋА И ВУЧЕВИЋА: Када вам остане голо силеџијство и насиље, немате шта друго да испричате

В.Н.

27. 07. 2025. у 11:08

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обишао је новоосновани Центар за палијативно збрињавање Универзитетског клиничког центра Србије (УКЦ) у оквиру некадашње Ковид болнице у Батајници, тим поводом оштро је осудио блокадерске нападе на Милоша Вучевића и Марка Ђурића.

ВУЧИЋ О НАПАДИМА НА ЂУРИЋА И ВУЧЕВИЋА: Када вам остане голо силеџијство и насиље, немате шта друго да испричате

FOTO TANJUG/ JADRANKA ILIĆ/

О нападу на Марка Ђурића

- Реч је о криминалцу, увезан са кривичним делима о трговини и производњи опојних дрога. Часни то људи не раде када је неко са децом. Марко није дигао дреку, пустио је надлежне да раде посао. Мораће да одговора за то што је учинио - каже Вучић.

О нападу на кућу Милоша Вучевића

- По узору на Хитлерове јединице кренули су да нападају куће политичких противника. Немају друге идеје, шта им је друго преостало. Имају заједничку мету Вучић, то морамо да срушимо, јер други проблем немамо и не знамо око чега би се сагласили и шта би радили са Србијом. Када вам остане голо силеџијство и насиље, немате шта друго да испричате. Погледајте како само изгледа СКЦ и покажите људима да је то нови визуелни облик наше будућчности. Жао ми је Данила и Михајла његових синова, али издржаће то - каже председник.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (42)

СВИ ПРИЧАЈУ КАКО СУ РЕАГОВАЛИ СРПСКИ И ХРВАТСКИ ТВ КОМЕНТАТОРИ: Када је Босна дала Италији одлучујући гол за Светско првенство... (ВИДЕО)