ВУЛИН О ОДЛУЦИ ЦИК БиХ: Није одузет мандат Додику већ је свим Србима одузето право да одлучују о себи

В.Н.

06. 08. 2025. у 15:20

СЕНАТОР Републике Српске Александар Вулин огласио се поводом одлуке ЦИК БиХ да одузме председнички мандат Милораду Додику.

ВУЛИН О ОДЛУЦИ ЦИК БиХ: Није одузет мандат Додику већ је свим Србима одузето право да одлучују о себи

Tanjug

- Није одузет мандат Милораду Додику већ је свим Србима одузето право да одлучују о себи. Напад на Републику Српску  је напад на једину трајну победу Срба од стварања Југославије. Ко у Србији или Српској мисли да га се прогон Милорада Додика не тиче дочекаће да о судбини његове деце одлучују странци. Република Српска није настала вољом странаца већ борбом Срба и зато нам је странци не могу одузети али само ми Срби је можемо изгубити међусобним омразама и поделама. Ова генерација Срба то не сме да допусти - поручио је сенатор Републике Српске Александар Вулин, који се налази у званичној посети НР Кини, поводом одлуке ЦИК БиХ да одузме председнички мандат Милораду Додику.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (0)

Штекаре! Сандра Африка жестоко о фудбалерима - Ни 50 евра да изваде за песму