БРНАБИЋ: Србија није пустила да их газе јачи, па неће ни фашисте блокадере
ПРЕДСЕДНИЦА Скупштине Србије Ана Брнабић реаговала је на наводе блокадера и њихових медија да је "власт хтела сукобима да изазове грађански рат".
Фото: Новости
- Страшан злочин је починио народ, патриоте, синоћ у Новом Саду - бранили су се. Замислите, људи нису дали да их убију, живе спале, да им униште кућу. И кад се браните, ако питате фашисте блокадере и њихове медијске помагаче, ви сте криви за насиље, јер било би мање насиља да сте само пустили да вас убију. Није Србија пустила ни јаче од вас, ни храбрије, ни часније да је газе, па сигурно неће ни фашисте блокадере и ове несрећнике који пишу како врховни тајкун каже. Победила је Србија пре неког времена, отуда и овај бес фашиста блокадера и Шолакових плаћеника. И наставиће да побеђује - објавила је Брнабић на мрежи X.
Препоручујемо
"ПОКУШАЛИ СУ ДА НАС УБИЈУ, ДА НАС ЗАПАЛЕ": Вучевић о дивљачком насиљу блокадера
14. 08. 2025. у 09:20
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: "Држава нам је на погрешном путу!"
ВЕЋИНА грађана Хрватске сматра да земља иде у погрешном смеру, а највише примедби имају на корупцију, инфлацију, ниске плате, мале пензије и сиромаштво, показало је децембарско истраживање Кробарометра, објављено у Дневнику хрватске Нове ТВ.
26. 12. 2025. у 12:34
Коментари (0)