ВУЧИЋ О УНИШТАВАЊУ ПРОСТОРИЈА СНС: Горе сам се осећао него када су ми са закашњењем усташе палиле кућу `92. у Чипуљићу

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

15. 08. 2025. у 19:58

ПРЕДСЕДНИК Србије, Александар Вучић, госутује у Дневнику РТС где говори о најважнијим темама у Србији и дивљању блокадера претходних ноћи.

ВУЧИЋ О УНИШТАВАЊУ ПРОСТОРИЈА СНС: Горе сам се осећао него када су ми са закашњењем усташе палиле кућу `92. у Чипуљићу

Фото: РТС Принтскрин

Имамо невероватно трпељиву и стрпљиву полицију. Погледајте бандку која их је цело вече гађала предметима у Ваљеву. Полиција стоји, не мрда, не помера се. Никога не дирају. И банда их бије и туче цело вече. Погледајте снимке, то траје сатима. Да ли неко погрешио или не, то ће утврдити државни органи. Док су разбијали просторије у Новом Саду, горе сам се осећао него када су ми са закашњењем усташе палиле кућу 92. у Чипуљићу. И себе сам терао да не наређујемо ништа, да сачувамо и животе блокадера, јер водим државу. Морам да водим рачуна и да бринем и оваквим бандитима који туку полицију из чиста мира - наводи председник.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

Коментари (0)

ЈЕЗИВО: Убијен голман - намамили га на лажну пробу за велики клуб, а онда су позвали његову породицу...