БРНАБИЋ О СИЛЕЏИЈАМА БЛОКАДЕРИМА: Држава неће трпети насиље блокадера усташа, сви ће бити моментално ухапшени

ПРЕДСЕДНИЦА скупштине Ана Брнабић огласила се поводом насиља које су блокадери спроводили вечерас.

БРНАБИЋ О СИЛЕЏИЈАМА БЛОКАДЕРИМА: Држава неће трпети насиље блокадера усташа, сви ће бити моментално ухапшени

Фото: Принтскрин

- Ја сам у штабу са председником Вучићем и пратимо ситуацију. Тешко нам је свима пао напад на вашу екипу у Новом Саду. Пружамо вам пуну подршку. Сви нападачи ће бити похапшени. Држава неће имати милости према хулиганима и батинашима - рекла је Ана Брнабић на ТВ Информеру.

 - Блокадера усташа тренутно је на улицама око 650. Они су вечерас покушали да наређују држави да не поштује закон. Држава је донела одлуку и два минута је требало да се они почисте и да се све стави под контролу. Држава је показала да неће трпети насиље и да неће бити милости према хулиганима. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

Коментари (0)

ПАРТИЗАН ЗАВРШИО ПЛЕЈМЕЈКЕРА! Бивши саиграч Милоша Теодосића облачи црно-бели дрес