БЛОКАДЕРИ ПОКАЗАЛИ ЧЕГА СЕ ЈЕДИНО ПЛАШЕ: Не презају од насиља, али им дијалог улива страх у кости (ФОТО)

В.Н.

22. 08. 2025. у 20:58

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић позвао је данас блокадере на телевизијски дуел у циљу решавања проблема и спуштања тензија у земљи, што су они моментално одбили уз изговор да "захтевају расписивање избора као услов за то".

БЛОКАДЕРИ ПОКАЗАЛИ ЧЕГА СЕ ЈЕДИНО ПЛАШЕ: Не презају од насиља, али им дијалог улива страх у кости (ФОТО)

Фото: Профимедиа

"Икс" налог "Студенти Жупе" огласио се данас тврдећи да Вучић хоће од дуела да "направи ријалити програм".

"Вероватно је хтео да позове на ТВ дуел који иде уживо, па да од њега направи ријалити програм, као од интервјуа са Бранкицом Станковић. Дијалог може, али кад распишеш изборе", наведено је у објави.

Фото: Принтсцреен/Икс

Овакве изјаве јасно показују да се блокадери заиста плаше само једне ствари, а то је управо дијалог.

(Информер)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад

ВУЧИЋ РАСТУРИО МИЛАНОВИЋА! Председник Србије га размонтирао у парампарчад

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је данас да подржава одлуку председника Хрватске Зорана Милановића да откаже скуп Брдо Бриони у мају јер му, како је истакао, тамо није место, као и да му је много важније да оде и положи цвет у Јасеновцу.

30. 03. 2026. у 18:31 >> 18:44

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (23)

НОВАК ЂОКОВИЋ СТИГАО У САРАЈЕВО, ДОШАО ДА НАВИЈА ЗА БОСНУ! Невероватна сцена...