ЛУЧИЋ РАЗВАЛИО НОВУ С И Н1: Постоји изгледа група људи који се боје да ће стварно постати независни медији
ГЕНЕРАЛНИ директор Телекома Србија Владимир Лучић изјавио је, поводом лажних написа медија Н1 и Нове С (медија које су лагали да је дете преминуло након протеста у Ваљеву) у вези са кадрирањем у овим кућама, да је очигледно да је Драган Шолак користио те медије за своје личне бизнис-политичке циљеве
 
                                                                                    Владимир Лучић, Фото Танјуг
- Да ли вис стварно мислите да ће велики британски фонд, или тај директор који је 1958. годиште и има 30 година радног искуства дозволити себи неке притиске на медије? Али је очигледно, па и сви су свесни тога, да је Драган Шолак користио те медије за своје личне бизнис-политичке циљеве - указао је Лучић.
- Тако да се у ствари овде једна група људи плаши да ће ти медији стварно постати независни - закључио је Лучић.
Препоручујемо
 
                    
                    УКРАЈИНСКИ ВОЈНИЦИ У КЛАНИЦИ ПОКРОВСКА: "У граду је прави пакао, Руси довели све снаге које могу"
РУСКА пешадија продрла је у градске границе једног од главних стратешких циљева председника Русије Владимира Путина, претећи да га опколи. Украјинске специјалне снаге укључиле су се у борбе у урбаном подручју.
29. 10. 2025. у 17:43
 
                    
                    САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
 
                    
                    Удала се за 25 лета старијег чобанина, доживела шок кад је умро
Марсел Амфу је читав свој живот живео једноставно. Његова кућа није имала ни струје ни воде. То му је омогућило да уштеди огромне суме новца.
28. 10. 2025. у 21:37
 
                     
                     
                     
                     
                                         
                                         
                                 
                                         
                                         
                                         
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                    
                    
Коментари (0)