"ШТО ЈЕ БАБИ МИЛО, ТО ЈОЈ СЕ И СНИЛО" Вучић на злураде коментаре Пленковића - Неће бити никаквог грађанског рата у Србији!
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обратио се из Пекинга након састанка са руским председником Владимиром Путином. Вучић је одговарајући на питања новинара коментарисао и наводе хрватског премијера Андреја Пленковића да је Србија на ивици грађанског рата.
Фото: Профимедиа
- Злонамерне и намерно смишљене изјаве да би се урушавао имиџ Србије у свету. Чуди ме да то неки наши људи не виде и разумеју. Што је баби мило, то јој се и снило. Неће бити никаквог грађанског рата у Србији. Србија ће наставити да расте великом брзином и да буде све успешнија упркос огромним напорима и званичним, али и посебно незваничним Републике Хрватске, да Србије не само не напредује, већ да буде враћена у далеку прошлост када су се неки наши председници њима додворавали и извињавали због тога што су нам протеривали људе - наводи он.
- И да се наравно врати у лошу економску прошлост коју смо проживљавали од 2000. до 2012. године. Ми ћемо наставити да пружамо руку и Хрватској, без обзира на све њихове злокобне коментаре и никада им ништа слично нећемо пожелети - закључио је Вучић.
Препоручујемо
"ЊИМА САМО ЧИКЕ У БЕЛОМ МОГУ ДА ПОМОГНУ": Вучић о коментарима да је разговор са председником Кине направио штету
02. 09. 2025. у 17:55 >> 17:55
ВУЧИЋ И ПУТИН РАЗГОВАРАЛИ НА ЧИСТОМ РУСКОМ: Погледајте снимак разговора (ВИДЕО)
02. 09. 2025. у 16:17 >> 16:21
ТРАМП УПУТИО ПИСМО ОРБАНУ: Ево шта му је поручио
ПРЕМИЈЕР Мађарске Виктор Орбан објавио је на друштвеној мрежи Икс писмо које је добио од Доналда Трампа, у којем председник Сједињених Америчких Држава истиче да су односи САД и Мађарске јачи него икада и да се заснивају на заједничким вредностима.
09. 01. 2026. у 10:22
ПОКРЕНУТА ДВОСТРУКА ДИПЛОМАТСКА ОФАНЗИВА: Страх због Гренланда преплавио Европу, лидери сада имају нову тактику
ЕВРОПСКЕ владе покренуле су двоструку дипломатску офанзиву како би убедиле председника САД Доналда Трампа да одустане од својих претензија према Гренланду - кроз лобирање у Вашингтону и притисак на НАТО да отклони безбедносне забринутости америчког председника.
09. 01. 2026. у 13:11
ВОДИТЕЉКА ОТКРИЛА ИСТИНУ О ЦЕЦИ И ЧЕДИ: Умешан и Александар Кос - шта се дешавало између политичара и певачице
БЛИЗАК пријатељ и сарадник Чедомира Јовановића, Александар Кос, последњих месеци нашао се у жижи интересовања јавности. О његовом професионалном ангажману, али и приватном животу, у последње време све се чешће спекулише, док је јавности и даље мало познато чиме се заправо бави и какав је његов пут био до позиције на којој се данас налази.
09. 01. 2026. у 08:42
Коментари (12)