"ПОНОСАН САМ НА ТО КАКО ИЗГЛЕДА!" Вучић из Осаке - Надам се да ћемо успети за наш Експо да направимо нешто што је модерно и иновативно
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић се обратио из Осаке.
Фото: Принтсцреен/ТВ Пинк
- Алал вера Јапанцима како су ово успели да направе, да заинтересују јавност. Наши бројеви су заиста добри. До сада смо имали 880.000 посетилаца у српском павиљону. Очекујемо да ћемо прећи 1.100.000, за готово 500.000 више од очекивања. Имамо 2.000 људи дневно - казао је председник и додао да су наш павиљон урадиле наше архитекте.
- Укупан наш простое је 840 квадрата, један од најекономичнијих, најлепше уређених. Урадиле су га наше архитекте, Јакша Никодијевић. Поносан сам на то како изгледа. Надам се да ћемо успети за наш Експо да направимо нешто што је модерно и иновативно, другачије. Уложили смо не мало за наше услове, али много мање од других - рекао је.
Председник каже да је захвалан јапанским пријатељима на дивном дочеку.
- Верујем да је била добра промоција за Србију, поносан на све што смо урадили- наводи Вучић.
Председник каже да павиљон лепо и другачије изгледа.
- Лепо изгледа, сав је у зеленилу, изгледа другачије, имамо вертикално постављене баште. Спој традиционалног и модерног, људи су се трудили - рекао је председник.
БОНУС ВИДЕО:
🏆ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Хаџи Пурићи И 300 медаља шампиона знања📚
Препоручујемо
"ТИ СИ КРЕТЕН!" Жестока свађа у студију Хит твита, Бабић ударио на Антонијевића
ЖЕСТОКА свађа избила је вечерас у студију телевизије "Пинк" у емисији Хит Твит где гостују председница Народне Скупштине Србије Ана Брнабић, правник Милан Антонијевић и бизнисмен Бранко Бабић.
16. 11. 2025. у 21:55
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.
13. 11. 2025. у 10:54
ЗВУЦИ СЕКСА У БРИТАНСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: После скандала - ухапшена два мушкарца
ДВОЈИЦА мушкарца ухапшена су, па пуштена на слободу уз кауцију, након што је мобилни телефон постављен у Доњем дому британског парламента како би пуштао "сексуалне звукове" током посланичких питања британском премијеру Киру Стармеру.
16. 11. 2025. у 20:32
Коментари (0)