СРПСКА ЛИСТА ОБЈАВИЛА ПРЕДИЗБОРНИ СПОТ: Слогом можемо да сачувамо и повратимо наше општине!

В.Н.

18. 09. 2025. у 09:34

Српска листа објавила је видео-спот поводом предстојећих локалних избора на Косову и Метохији у ком поручује да слогом и јединством српски народ може да сачува своје општине јужно од Ибра и поврати општине на северу које су отели лажни албански градоначелници.

СРПСКА ЛИСТА ОБЈАВИЛА ПРЕДИЗБОРНИ СПОТ: Слогом можемо да сачувамо и повратимо наше општине!

Фото: Српска листа

- Само сложно можемо да сачувамо и повратимо наше општине. Да скинемо црвене траке, да радимо и градимо! Јер овде наш народ одлучује!  Будимо јединствени, јер смо снажни колико смо сложни! Зато Једино Српска листа и број 170! - поручује се у видео споту у ком се смењују кадрови српских средина и породица, младих, пензионера од Штрпца, преко Грачанице, Косовског Поморавља, до северних општина, Косовске Митровице, Звечана, Лепосавића… Спотом доминира кадар са брда Камиља у Лепосавићу где се налази импозантан крст.

У видео-споту се подсећа на све недаће са којима се српски народ на Косову ј Метохији суочава, терором последњих година, уз поруку вере у српски народ који има традицију и снагу да остане и опстане на својим вековним огњиштима и на изборима осигура бољу будућност.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим (ВИДЕО)

СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: "Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим" (ВИДЕО)

ПРЕМИЈЕР Албаније Еди Рама објавио је снимак телефонског разговора са бившим вођом злочиначке ОВК Хашимом Тачијем, који се тренутно налази у притвору Специјалног суда у Хагу, где је оптужен за ратне злочине и злочине против човечности.

17. 02. 2026. у 20:01

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

Коментари (0)

БАШТА НЕБОЈШИНЕ БОЈЕ: Ћопић је величанствен, писао је поезију у прози