ОГЛАСИО СЕ РУБИО ПОСЛЕ САСТАНКА СА ВУЧИЋЕМ: Настојимо да заједно изградимо бољу будућност

В. Н

24. 09. 2025. у 08:36

АМЕРИЧКИ државни секретар Марко Рубио истакао је да је са председником Србије Александром Вучићем у Њујорку разговарао о стратешком дијалогу који ће, како је нагласио, ускоро покренути две нације.

ОГЛАСИО СЕ РУБИО ПОСЛЕ САСТАНКА СА ВУЧИЋЕМ: Настојимо да заједно изградимо бољу будућност

Foto: Instagram/buducnostsrbijeav

Рубио је поручио да је са Вучићем разговарао и о учешћу САД на изложби Експо, и навео да је то прилика за даље јачање билатералних односа. 

- Драго ми је да сам видео председника Србије Александра Вучића данас у Њујорку. Разговарали смо о стратешком дијалогу који ће наше две нације ускоро покренути и о учешћу САД на Експо 2027, што су две прилике за даље јачање наших билатералних односа док настојимо заједно изградити бољу будућност - написао је Рубио на друштвеној мрежи "Икс". 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције

БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције

У АМЕРИЧКО-ИЗРАЕЛСКОМ нападу на Иран, убијен је врховни верски вођа, ајатолах Али Хамнеи док је обављао своје дужности у канцеларији у Техерану.

01. 03. 2026. у 12:45

Коментари (0)

ОБОРЕНА ТРИ АМЕРИЧКА ЛОВЦА Бела кућа каже: Пријатељска ватра! Пилоткиња се катапултирала, објављен снимак спасавања (ВИДЕО)