БЛОКАДЕР СЕПАРАТИСТА ТРАЖИ УПАД ВОЈСКЕ У НИС: Исте оне војске коју је до јуче пљувао, као и сви блокадери (ФОТО)

ЛИДЕР ЛСВ и један од организатора блокада Александар Оленик изјавио је да ЛСВ тражи "хитну национализацију и ангажовање српске војске за преузимање НИС"

БЛОКАДЕР СЕПАРАТИСТА ТРАЖИ УПАД ВОЈСКЕ У НИС: Исте оне војске коју је до јуче пљувао, као и сви блокадери (ФОТО)

Фото: Принтсцреен

Тим поводом, он се огласио путем друштвене мреже X:

Фото: Принтскрин

- ЛСВ тражи хитну национализацију и ангажовање војске за преузимање НИС. Ово није питање политике, већ опстанка. Гориво не сме бити оружје против Србије. Србија мора поново да управља својом енергијом. Одговорни за поклањање НИС Русима морају бити кажњени на изборима - стоји у објави Оленика.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.

14. 07. 2026. у 19:45

Коментари (0)

Delta Real Estate лидер зелене градње у Србији