ПОЛИЦИЈА ЈЕ ТРЕБАЛА ДА ИХ ПУСТИ И СВЕ ИХ ПОХАПСИ Вучић: Код Ђајића васервага никада неће да ради, шта је радио са надстрешницом

В. Н.

17. 10. 2025. у 11:37

ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић обишао је радове на тунелу „Иришки венац“ у оквиру пројекта Нови Сад – Рума. Он је говорио и о синоћним протестима у Смедереву.

ПОЛИЦИЈА ЈЕ ТРЕБАЛА ДА ИХ ПУСТИ И СВЕ ИХ ПОХАПСИ Вучић: Код Ђајића васервага никада неће да ради, шта је радио са надстрешницом

Фото Новости

О догађају у Смедереву, када су насрнули на полицију и покушали да секу шине, као и изјави Зорана Ђајића да ће да "завршити у Забели", Вучић каже:

- Требала је да их пусти и све их похапси. Само их пустите. Можда ћу ја завршити у Забели, али васервага код њега никада неће да ради. Можда ћу ја да завршим где год хоћете, ал он да га неко врати у винкл, тешко. Да га питам шта је радио са надстрешницом? Направила је велику грешку полиција, требало је да их пусти и све похапси. Колико ти мораш да будеш оболео да сечеш шине? Шта ли је у твојој глави, осим сламе?

БОНУС ВИДЕО - ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Страхиња Тривковић дипломата знања и спорта

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)