"ЧЕСТИТАМ ФИЦУ, НАПУСТИО ЈЕ ЛОШЕ ДРУШТВО" Вучић о сестринству Ђиласове и Куртијеве странке
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостујујући у Националном дневнику на телевизији Пинк прокоментарисао је примање Ђиласове и Куртијеве партије у Партију европских социјалдемократа.
Фото: Принтскрин
Како каже - честита Фицу што је напустио лоше друштво.
- Ја иначе не мислим ништа лепо о левичарима, моја идеологија је другачија. Где год да су владали они су своје земље уништили. Има неких изузетана наравно - на југу Европе и у макар у две скандинавске земље. Не мислим да су то бирали људи из ССП-а. Курти би њих можда изабрао као партнере, али не верујем да би они њих изабрали, нису они баш много питани о томе. Избацивање Роберта Фица, једног од ретких слободоумних људи који имају своју главу, мозак, који су слободарски опредељени, а не морају само да служе туђим интересима као неки други, вам довољно говори о опредељењу саме те партије. Честитам Фицу што је коначно напустио лоше друштво - додао је он.
Препоручујемо
ЂИЛАС И КУРТИ У ИСТОЈ ПОРОДИЦИ СОЦИЈАЛИСТА! Од данас и званично - сестринске странке
17. 10. 2025. у 14:53
"ЗА МЕНЕ ЈЕ ЗДРАВЉЕ ЉУДИ НАЈВАЖНИЈА ТЕМА" Вучић у Националном дневнику говорио о свим најважнијим темама
17. 10. 2025. у 17:39 >> 19:22
ЈЕДНА ГРЕШКА ИХ КОШТАЛА ЖИВОТА: Откривен узрок несреће у којој су страдали Ана Радовић и њен пријатељ (ФОТО)
АУТОМОБИЛ са телима Ане Радовић (20) и Александара Масалушић (37) пронађен је јуче на магистралном путу Пожега-Чачак, а прве информације из истраге указују да је узрок тешке несреће пребрза вожња, односно неприлагођена брзина условима на путу.
27. 11. 2025. у 18:47
У ХИТНОЈ ПОМОЋИ СЕ ЈАВИЛИ НА ПОЗИВ СА АНИНОГ ТЕЛЕФОНА: "Новости" откривају шта се дешавало након страшне несреће код Чачка
АНА Радовић (20) из Чајетине и њен пријатељ Александар Масалушић (37) погинули су у тешкој саобраћајној несрећи у Овчарско-кабларској клисури, када су се сурвали са пута Чачак-Пожега, а након несреће са Аниног телефона "ајфон" упућен је позив хитној помоћи, сазнају "Новости".
27. 11. 2025. у 14:19
ОЛИВЕРА СМЕЊЕНА: Нови уредник на РТС - муж познате певачице, дуго је на јавном сервису
НА ТОЈ позицији у РТС-у је годинама уназад била Оливера Ковачевић.
26. 11. 2025. у 12:55
Коментари (0)