СНАГА ЈУНАЧКА! Прва изјава Милана кога је упуцао блокадер: "Не могу нас уплашити оружјем" (ФОТО)
РАЊЕНИ Милан Богдановић, отац троје деце, кога је блокадер упуцао испред Скупштине Србије, стигао је вечерас у Ћациленд где су га на величанствен начин дочекали грађани и председник СНС-а Милош Вучевић.
Фото: Новости
- Не могу нас уплашити оружјем, ту смо где смо. Да нас запале то смо навикли, да нас вређају навикли смо, али да испале метак, то смо последње очекивали - рекао је Богдановић.
Председник Српске напредне странке Милош Вучевић и бројни грађани дочекали су вечерас испред Дома Народне скупштине уз велики ватромет Милана Богдановића који је прошле недеље на том месту рањен из ватреног оружја.
Вучевић је захвалио лекарима на помоћи који су пружили Богдановићу и нагласио да је пуцањ у Милана био пуцањ на свакога од нас, свакога ко мисли другачије и живи за Србију.
- То је био пуцањ у Србију - рекао је Вучевић испред Скупштине Србије где је 22. октобра рањен Милан Богдановић. Милан је, како је рекао Вучевић, издржао све, а и он окупљени грађани су му пожелели "срећне ране јуначке".
Препоручујемо
Да нам живи, живи глупост! Блокирали рад институција, па запевали о раду?!
04. 05. 2026. у 12:40
Докторка која је прегледала Младића: Дошло до драстичног погоршања здравственог стања
04. 05. 2026. у 11:13
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (0)