"ВАЖНО ЈЕ ДА ЉУДИ ВИДЕ СА КИМ ИМАМО ПОСЛА" Вучић о хапшењу Бачулова: Да су му пронашли отров коме бих објаснио да му ја то нисам урадио?

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић прокоментарисао је хапшење блокадера Мише Бачулова.

ВАЖНО ЈЕ ДА ЉУДИ ВИДЕ СА КИМ ИМАМО ПОСЛА Вучић о хапшењу Бачулова: Да су му пронашли отров коме бих објаснио да му ја то нисам урадио?

Фото: Принтскрин

- Што се тиче Бачулова, намерно нисам хтео то да коментаришем дан или два. Мислим да је важно да људи виде са ким имамо посла. Са колико неодговорности и неозбиљности али и опасним стварима морамо да се суочавамо.

- Није ми тај лик посебно интересантан. Негде ми је и њега и жао што је помислио да је толико важан. Жао ми је људи који су спремни своју државу да тако оптуже и да им није важно средство већ им је важан само циљ. А тај циљ је био...Како бих ја после тога могао да живим? Коме бих ја могао да објасним да он буде тамо у ропцу, епилептичном нападу па да му пронађу отров. Коме бих могао да објасним да ја то нисам урадио? Па годинама сам слушао да сам убио Оливера Јовановића и Владимира Цвијана. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини

"АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ" Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини

ДА је Владимир Зеленски заиста желео да преда писмо руском председнику Владимиру Путину, могао је то једноставно да учини, без јавног објављивања, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.

07. 06. 2026. у 13:37

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦ СРБИЈЕ СЕ ВРАТИО У КК ПАРТИЗАН - ГРОБАРИ СЛАВЕ! Након седам година, поново тамо где је све почело