ДВА ЛИЦА СРБИЈЕ: Јесте ли за Србију која гради и ради или ону која се сукобљава и руши?
У ЈУЧЕРАШЊЕМ дану најбоље смо могли да видимо два лица Србије.
Фото: Принтскрин
На једној страни је председник Александар Вучић и Србија коју представља - Србија напретка и развоја. Онај који је блокадерима крив за све, јуче је обишао градилиште Националног стадиона у Сурчину, у оквиру Експо пројекта. Председник је рекао да ће то бити један од три најлепша стадиона у Европи.
Као резултат договора председника Србије и Казахстана, јутрос око 2.20 успостављен је директан лет из Астане за Београд. Авионска линија Београд – Астана важан је корак у развоју саобраћајних, економских и културних веза између двеју земаља.
И док се на једној страни ради, гради и бори да Србија буде што развијенија и успешнија земља, на другој страни се руши, разара, пали, разбија... Деструкцији блокадера не назире се крај. Они су синоћ изазвали велики хаос испред Скупштине Србије, када су напали Ћациленд, покушали да упадну у њега и да бакљама запале живе људе. Велики број блокадера на челу са Владимиром Штимцем окупио се испред Скупштине у вечерњим сатима са циљем да изазову огромне нереде.
Након свега што смо видели, поставља се питање за све људе у Србији - да ли сте да градимо или да рушимо, да радимо или да се сукобљавамо, да разговарамо или да се мрзимо?
Препоручујемо
"ЕМПАТИЈА НИЈЕ НАСИЉЕ": Ненад Стевандић за "Новости" о актуелној ситуацији у Србији
03. 11. 2025. у 12:00
БЛОКАДЕРИ ПОНОВО МАЛТРЕТИРАЈУ БЕОГРАЂАНЕ: Саобраћај заустављен у Таковској улици
03. 11. 2025. у 11:27
"БЛОКАДЕРИ СУ ГОТОВИ, ЗАТО СУ ТАКО НАСИЛНИ И БЕСНИ": Огласила се министарка Месаровић
03. 11. 2025. у 11:05
ЕВРОПЉАНЕ РАЗБЕСНЕЛА ЈЕДНА ТАЧКА ТРАМПОВОГ ПЛАНА: "То је скандалозно"
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп убацио је „клин у точак“ једних од најосетљивијих преговора који се тренутно воде у Европи, потенцијално угрожавајући напоре да се Украјини обезбеди финансирање за наставак одбране од Русије, пише Политико.
22. 11. 2025. у 07:54
НАЈВЕЋА СИЛА ЕВРОПЕ РЕАГОВАЛА НА ТРАМПОВ ПЛАН: "У принципу подржавамо"
НЕМАЧКА влада саопштила је да "у принципу" подржава план Сједињених Америчких Држава за окончање рата у Украјини, али да остаје посвећена заштити украјинског суверенитета и обезбеђивању безбедносних гаранција за земљу.
21. 11. 2025. у 12:37
На годишњицу дедине смрти, Кенедијева унука (35) саопштила да УМИРЕ - а тек што се ПОРОДИЛА! Проклетство Кенедијевих се наставља...
ЋЕРКА Керолајн Кенеди, а унука Џона и Џеки Кенеди је објавила страшне вести на годишњицу смрти свог деде. Након другог порођаја суочила се са тешком дијагнозом.
23. 11. 2025. у 14:30 >> 17:31
Коментари (11)