"СВИ ЗАЈЕДНО ЖЕЛИМО ПРАВДУ" Ана Брнабић: Можемо да мислимо различито, али да разговарамо
ВЕЛИКИ број људи данас дочекао је у Београду 200 Срба који већ осми дан пешаче ка Новом Саду на велики народни скуп против блокада.
Фото: Принтскрин
- Слободна Србија! Дочек наших јунака са Косова и Метохије. За Србију, за нашег председника Александра Вучића. Слободни грађани, већинска Србија, која не жели поделе, не мрзи, жели дијалог, јединство упркос разликама. Можемо да мислимо различито, али да разговарамо. Сви заједно желимо правду - написала је Ана Брнабић на Иксу.
Фото: Принтскрин
Препоручујемо
АНТИСРПСКА ХИСТЕРИЈА У ХРВАТСКОЈ: Ко је отишао на Томпсонов концерт добио је петицу!
09. 01. 2026. у 15:46
ТРАМП УПУТИО ПИСМО ОРБАНУ: Ево шта му је поручио
ПРЕМИЈЕР Мађарске Виктор Орбан објавио је на друштвеној мрежи Икс писмо које је добио од Доналда Трампа, у којем председник Сједињених Америчких Држава истиче да су односи САД и Мађарске јачи него икада и да се заснивају на заједничким вредностима.
09. 01. 2026. у 10:22
ПОКРЕНУТА ДВОСТРУКА ДИПЛОМАТСКА ОФАНЗИВА: Страх због Гренланда преплавио Европу, лидери сада имају нову тактику
ЕВРОПСКЕ владе покренуле су двоструку дипломатску офанзиву како би убедиле председника САД Доналда Трампа да одустане од својих претензија према Гренланду - кроз лобирање у Вашингтону и притисак на НАТО да отклони безбедносне забринутости америчког председника.
09. 01. 2026. у 13:11
ВОДИТЕЉКА ОТКРИЛА ИСТИНУ О ЦЕЦИ И ЧЕДИ: Умешан и Александар Кос - шта се дешавало између политичара и певачице
БЛИЗАК пријатељ и сарадник Чедомира Јовановића, Александар Кос, последњих месеци нашао се у жижи интересовања јавности. О његовом професионалном ангажману, али и приватном животу, у последње време све се чешће спекулише, док је јавности и даље мало познато чиме се заправо бави и какав је његов пут био до позиције на којој се данас налази.
09. 01. 2026. у 08:42
Коментари (0)