СКАНДАЛ! Миша Бачулов поново на слободи, блокадерски судија Милош Лабудовић одбио притвор
БЛОКАДЕРСКИ судија одбио је захтев за притвор Мише Бачулова.
Foto: Printksrin
Како сазнаје Информер, блокадерски судија, који је већ пуштао на слободу екстремисте који су тукли полицију и хтели да пале људе, Милош Лабудовић одбио је захтев за притвор Мише Бачулова.
Подсетимо, у Вишем јавном тужилаштву у Београду данас је саслушан Миша Бачулов због постојања основа сумње да је 2. новембра 2025. године током хоспитализације у Клиничком центру Србије, користећи службени мобилни телефон запослених у КЦС, координирао насиље које се те вечери одвијало испред Дома народне скупштине где су се одржавала два јавна скупа, један пријављени и један непријављени.
Осумњичени је негирао извршење кривичног дела које му се ставља на терет - кривично дело Припремање дела против уставног уређења и безбедности Србије из члана 320. Кривичног законика.
Након саслушања Мише Бачулова, тужилаштво је предало судији за претходни поступак Вишег суда у Београду јединствен предлог за одређивање притвора Миши Бачулову да не би поновио кривично дело у кратком временском периоду.
Ускоро опширније
ТРАМП ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ И ЕУ: Нема ништа од оружја ако се ваши европски савезници не придруже деблокади Ормуског мореуза
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп запретио је да ће САД прекинути да снабдевају оружјем Украјину уколико европски савезници одбију да се придруже "коалицији вољних" за деблокаду Ормуског мореуза, јавља данас Фајненшел тајмс, позивајући се на изворе.
01. 04. 2026. у 22:03
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (0)