6 ТАЧАКА ЛИЦЕМЕРЈА ДОС-А - ДСС-оваца и ДС-оваца који су предали бомбардовани Маршалат амбасади САД!
НОВИНАР и твитераш Урош Пипер поручио је бившим досовцима да су лицемерни када нападају пројекат Генералштаба.
Фото Архива Новости
Он је на свом налогу на друштвеној мрежи Икс (Твитер) написао:
1. ПРОДАЛИ сте зграду Маршалата и земљиште од 4,2 хектара у најелитнијем делу Београда америчкој Амбасади за 13 милиона евра. 300 евра по квадрату!
2. Претходна стручна процена вредности земљишта је била 26 милиона евра. Ко је узео разлику од 13 милиона евра за себе?
3. А данас вам смета што Србија даје у ЗАКУП земљиште где је била зграда Генералштаба и при том амерички инвеститор улаже 650 милиона евра. Плус Србија има 22,5% будућих прихода.
4. Зашто сте ДОС-овци 2006. године продали земљиште на коме је била зграда Маршалата а нисте то дали у закуп?
5. У оквиру будућег пројекта на месту Генералштаба биће и први Музеј жртава агресије.
На месту где је био Маршалат (који сте ви ДОС-овци такорећи поклонили Амбасади САД) - НЕМА НИКАКВОГ ОБЕЛЕЖЈА ДА ЈЕ ГАЂАН АМЕРИЧКИМ БОМБАМА!
6. И за крај, некадашњи градоначелниче Ђиласу, јел био квалитетан шампањ на полагању камена темељца за будућу амбасаду САД који је испијан на рушевинама Маршалата?
Препоручујемо
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима
РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.
06. 05. 2026. у 11:22
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ШОК НА НАЈЛОН ПИЈАЦИ: Србин купио старе столице, вреде право богатство (ВИДЕО)
НА први поглед, чиниле су се као још један комад старог намештаја, али је искусно око препознало о чему је реч.
07. 05. 2026. у 10:25
Коментари (0)