ВУЧИЋ СЕ ОГЛАСИО УОЧИ СУТРАШЊЕ СЕДНИЦЕ ВЛАДЕ СРБИЈЕ О САНКЦИЈАМА НИС-У: Ево шта је поручио грађанима
15. 11. 2025. у 20:46
Председник Србије Александар Вучић сутра ће, на позив премијера Ђура Мацута, присуствовати седници владе у Палати Србија, најављено је из Председништва.
Повезане вести
БЕЗ АМЕРИЧКЕ ДОЗВОЛЕ ЗА РАД РАФИНЕРИЈА ДАНАС СТАЈЕ: Који је могући сценарио?
РАСПЛЕТ у вези са горућим питањем у нашој земљи не иде у позитивном правцу. Рафинерија у Панчеву данас званично стаје ако у минут до 12 од америчке администрације не стигне оперативна лиценца за рад "Нафтне индустрије Србије" (НИС).
02. 12. 2025. у 08:24
"СУТРА ИМАМО У ПОЛА ЈЕДАНАЕСТ ВЕЛИКИ САСТАНАК, МОРАМО ДА СПРЕМИМО ПОТЕЗЕ" Вучић о ситуацији са НИС-ом
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић посетио је данас породицу Јанковић у селу Толић, у општини Мионица.
01. 12. 2025. у 13:19
ВУЧИЋ СЕ ОГЛАСИО НА ИНСТАГРАМУ: Много додатних проблема у енергетици, уједињени изборићемо се са свим и победити! (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић огласио се видео-поруком на свом званичном Инстаграм профилу.
26. 10. 2025. у 13:41
ЈОШ ЧЕКАМО НЕКО ЧУДО ИЗ ВАШИНГТОНА: Санкције САД против НИС на снази највероватније од сутра у 6.00 ујутру
УКОЛИКО се у минут до 12 ситуација на волшебан начин не преокрене, најављене америчке санкције против "Нафтне индустрије Србије" (НИС) ступиће на снагу најкасније сутра у 6.00 ујутру по нашем времену. Тада истиче лиценца Канцеларије за контролу стране имовине Министарства финансија САД (ОФАК) којом је одложена пуна примена казнених мера. До затварања овог издања нашег листа није било наговештаја да постоји могућност за још једно одлагање. По свему судећи, док се слонови туку, Србија ће, као трава у познатој пословици, да страда. Пуна примена најављених санкција имаће негативне последице и по грађане и по привреду.
08. 10. 2025. у 07:00
ПОСЛЕ РАЗГОВОРА СА ВУЧИЋЕМ: Американци померили почетак примене санкција НИС за још 8 дана
КАКО "Новости" сазнају после разговора са председником Србије Александром Вучићем, Американци померили почетак примене санкција НИС-у још за 8 дана.
26. 09. 2025. у 23:30
Најновије из рубрике
СРБИЈА ПЛАЋА ЦЕНУ СВОГ ИЗБОРА ДА БУДЕ НЕЗАВИСНА ЗЕМЉА Вучић: Држава није играчка
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић изјавио је синоћ да је геополитика најважнији фактор у свему и да Србија плаћа цену свог избора да буде независна земља и да не уђе у НАТО, да не уведе санкције Русији и не призна тзв. Косово.
11. 12. 2025. у 07:34
ПРЕДСЕДНИК ВУЧИЋ ДАНАС У НИШУ: Свечано отвара фабрику Аристон Цлимате Солутион
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић боравиће данас у посети Нишу, саопштио је Кабинет председника Републике.
11. 12. 2025. у 07:14
ОГРОМНА ЧАСТ ЗА СРБИЈУ: Вучић представио своју идеју о заједничком уласку региона у ЕУ
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић синоћ се обратио из Брисела након важног састанка са Урсулом фон дер Лајен и Антониом Коштом.
11. 12. 2025. у 07:07
"ТАКО ТО ИДЕ У РЕАЛНОМ ЖИВОТУ" Вучић саопштио: У Јарковцу, на оном бесмисленом понављању избора СНС је 70 одсто гласова, они 20
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обратио се из Брисела након важног састанка са Урсулом фон дер Лајен и Антониом Коштом.
10. 12. 2025. у 22:08
ВУЧИЋ ИЗ БРИСЕЛА ПОРУЧИО: Нико ме неће зауставити да посетим Ниш, Мерошину и Гоџин Хан
ВУЧИЋ најавио тродневну посету Нишу и обилазак јужних општина, уз поруку да га ни магла ни политичке претње неће зауставити.
10. 12. 2025. у 22:02
Коментари (0)