ОБА КЛАНА НАСТАЛА СУ КАД ЈЕ ВУЧИЋ БИО У ДУБОКОЈ ОПОЗИЦИЈИ У СРБИЈИ Брнабић оштро: Да додамо три на карте...
ПРЕДСЕДНИЦА Скупштине Ана Брнабић одговорила је на друштвеној мрежи "X" Борису Пејаковићу, генералном секретару Покрета "Европа Сад".
Фото: Принтсцреен/Парламент Србије
- Да вам се не мешам ја у ваше кланове, али колико знам, оба ова клана су настала из једног трећег (которског) клана, 2010. године. Тада је Александар Вучић био у дубокој опозицији - у Србији, а са Црном Гором тек ништа није имао. Но, да вас не замарам чињеницама. Да се сложимо да вам је он и за то крив, и да додамо три на карте - таман да кажете да је и тунел копао у августу 2023. И тако вам за то нико није крив, сви ослобођени због недостатка доказа, у октобру ове године, да се покаже та владавина права! Вучић је копао! - написала је Брнабић.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (3)