МАСОВНО ПРАЊЕ РУКУ ОД ПРОДАЈЕ НИС-А! Испашће да никад нису били власт, министри, премијери, преговарачи (ФОТО)

В.Н.

25. 12. 2025. у 14:09

НЕДЕЉНИК "Радар" објавио је вест да су "Руси платили само возни парк НИС, све остало им је неко поклонио", те да је уговорена цена од 400 милиона евра само за имовину која је НИС-у припадала крајем 2007. године.

МАСОВНО ПРАЊЕ РУКУ ОД ПРОДАЈЕ НИС-А! Испашће да никад нису били власт, министри, премијери, преговарачи (ФОТО)

Фото: Printscreen

Наслов недељника "Радар" каже да су "Руси платили само возни парк НИС, све остало им је неко поклонио".

Даље се наводи да је уговорена цена за продају само за имовину која је НИС-у припадала крајем 2007. године, "када је све била државна, друштвена или имовина некадашњег јавног предузећа", пише "Радар".

Испашће да никад нису били власт, министри, премијери, преговарачи.

Фото: Принтсцреен

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим (ВИДЕО)

СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: "Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим" (ВИДЕО)

ПРЕМИЈЕР Албаније Еди Рама објавио је снимак телефонског разговора са бившим вођом злочиначке ОВК Хашимом Тачијем, који се тренутно налази у притвору Специјалног суда у Хагу, где је оптужен за ратне злочине и злочине против човечности.

17. 02. 2026. у 20:01

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

Коментари (14)

ЛИЛ У ПРОБЛЕМУ, ЗВЕЗДА У НАЛЕТУ: Почиње двобој за осмину финала Лиге Европе!