"СРПСКИ НАРОД ЈЕ ПОКАЗАО ПУНУ ОДГОВОРНОСТ" Петковић: Определио се за Српску листу
ДИРЕКТОР Канцеларије за Косово и Метохију Петар Петковић изјавио је данас да је српски народ у АП КиМ, на изборима одржаним у недељу, 28. децембра, показао пуну одговорност, послушао глас председника Србије Александра Вучића, своје државе, Србије и изашао у великом броју на изборе, као и да је Српска листа освојила скоро 3.000 гласова више него на изборима одржаним у фебруару.
Фото принтскрин Инстаграм/petarpetkovic.kim
Он је за Танјуг рекао да је поред свих проблема, објективних околности терора Албина Куртија на сваком месту, српски народ показао пуну одговорност и изашао у великом броју на изборе, односно, истакао је од свих места на Косову и Метохији највећа излазност била је у срединама са већинским српским становништвом.
Петковић је нагласио да победа Српске листе значи, пре свега, опстанак Срба на Косову и Метохији.
(Танјуг)
БОНУС ВИДЕО:
Одличне вести за звездаше, вратио се Боломбој
Препоручујемо
ВАНРЕДНИ ИЗБОРИ НА КИМ: Српска листа је у српским срединама добила 10:0, укупно 42.159 гласова
28. 12. 2025. у 07:28 >> 22:34
Удар на српске светиње: Како је мржња према држави и СПЦ претворила Нови Сад у попориште напада
Суштина српског аутошовинизма најбоље се види у хрватском огледалу. Том антинародном и антинационалном (само)разумевању, пратећој идеологији и њеној паранаучној потки, склони су елитни „учени“ Срби које видим као против дома спремне.
15. 04. 2026. у 14:36
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)