МЕСАРОВИЋ О ГОВОРУ БЛОКАДЕРКЕ ЉИЉАНЕ: Ово је отворени позив на линч, председник је месецима уназад говорио да им је то једини програм
ПОТПРЕДСЕДНИЦА Владе и министарка привреде Адријана Месаровић осудила је гнусни говор Љиљане Браловић који је одржала у Чачку.
FOTO TANJUG/ SAVA RADOVANOVIĆ
-Једна од најистакнутијих перјаница блокадерско-пленумашког покрета Љиљана Браловић потврдила је огољену истину о којој наш председник Александар Вучић говори месецима уназад, а то је да је главни програм ње и њој сличних, ништа друго до стравичне претње и насиље! Није ово био политички говор, већ отворен позив на линч! То је био позив да се на најмонструознији начин обрачуна са онима који не мисле исто као они, и који се залажу за све оне вредности које су супротне ономе на шта она позива! О њеном ангажману се зна све, од тога колико новца добија из различитих страних фондова, до тога коме полаже рачуне за свој рад - написала је Месаровић на Инстаграму.
Она је додала да је ово напад на пристојну и нормалну Србију, на све оне људе који су се дигли против оних који заговарају политику насиља, јахања и бацања у катран.
- И колико год да је тешко сваком пристојном грађанину наше земље да не реагује на ове претње, потребно је на њих одговорити још јачим радом, јер се тако показује љубав према земљи. Морамо да покажемо да смо другачији од њих! Данас је никад лакше изабрати страну, бити на страни острашћених особа, мрзољубаца своје земље и насилника попут Браловић или подржавати политику сарадње, дијалога, мира и напретка коју симболизује председник Републике Александар Вучић и председник Српске напредне странке Милош Вучевић- стоји на друштвеној мрежи министарке.
(Дневник)
БОНУС ВИДЕО:
ОГЊЕН УЗЕЛАЦ ПРВИ ДОПЛИВАО ДО ЧАСНОГ КРСТА У ЗРЕЊАНИНУ
Препоручујемо
МЕСАРОВИЋ ПОРУЧИЛА: У Србији тренутно 377 корисника без струје, Спирић обмањује јавност
15. 01. 2026. у 22:41
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело
ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.
08. 04. 2026. у 02:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала
На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.
11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39
Коментари (15)