Политика
"ХВАЛА СРБИЈО!" Огласио се председник Вучић поводом скупа "Србија једна породица"
27. 06. 2026. у 17:25
ЈОВАНОВ ЗА "НОВОСТИ": Важно је да цела Србија види колико се људи данас окупило (ВИДЕО)
27. 06. 2026. у 17:15
Тенис
ТЕЖЕ НИЈЕ МОГЛО: Теодора Костовић против Сабаленке на старту Вимблдона
26. 06. 2026. у 12:47
ЂОКОВИЋ ДОБИО РИВАЛЕ НА ВИМБЛДОНУ: Ево ко стоји Новаку на путу ка 25. гренд слем титули
26. 06. 2026. у 11:49
Фудбал
ОЗБИЉАН УДАРАЦ ЗА АУСТРАЛИЈУ: Двојица играча завршила Светско првенство
27. 06. 2026. у 17:33
Kristl
21.01.2026. 16:25
Trampov govor nije nikoga ostavio ravnodušnim
Ika
21.01.2026. 16:32
Vučić govori iz Davosa.
Vlasta
21.01.2026. 16:36
Predsednik Vucic je na Svetskom Ekonomskom Forumu u Davosu !
Milica
21.01.2026. 16:41
predsednik je govorio o najvažnijim temama
Ivan
21.01.2026. 16:48
Vučić je još jednom pokazao da Srbija ima glas koji se čuje i poštuje na najvažnijim svetskim forumima.
Nens
21.01.2026. 16:49
U ekonomskom smislu pred Srbijom je izuzetno dobra godina.Vučić je sve lepo objasnio i analizirao.
Brane
21.01.2026. 17:05
Pričaće se danima o ovom Trampovom govoru koji menja sve u svetu.
riki
21.01.2026. 17:08
Vučićeva spremnost da analizira i uči od drugih pokazuje zrelost i odgovornost, što je upravo ono što Srbija danas treba.
salva
21.01.2026. 17:09
Veoma mi je drago što predsednik ne reaguje impulsivno, već beleži, analizira i promišlja – to je pravi znak odgovornog vođstva.
marko
21.01.2026. 17:10
Drago mi je što predsednik uvek gleda širu sliku i ne fokusira se samo na trenutnu situaciju – to daje sigurnost i stabilnost zemlji.
mitar
21.01.2026. 17:11
Osećam poverenje jer Vučić koristi svaku priliku da uči od svetskih lidera i izvuče najbolje rešenje za Srbiju.
riki
21.01.2026. 17:11
Vučićeva spremnost da analizira govore i situacije pokazuje zrelost, strpljenje i odgovornost – baš ono što nam danas treba.
Pera
21.01.2026. 17:19
А резолуцију СНС као случајно није усвојио.
Bilja237
21.01.2026. 17:41
Svet srlja u sukob velikih razmera
Branko
21.01.2026. 18:21
Tramov govor se mora dobro alalizirati, pa tek onda ga komentarisati.